wtorek, 26 wrzesień 2023

Komu zlecić organizację wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego?

Wieczory panieńskie jak i kawalerskie, to kolejna impreza, która zawitała do Polski z zagranicy. Wyszykowane panny, każda z szarfą, młoda bez wątpliwości z welonem, kawalerzy z kolorowymi krawatami, natomiast młody z rogami. To jedne z wielu dodatków po których możemy rozpoznać ostatni wieczór narzeczonych.

 

Wtedy przeważnie wszyscy uczestnicy są zadowoleni i radośni. Takie wieczory to również dobry pretekst do spotkania się w gronie najbliższych znajomych. Wiadomo doskonale, że w dzisiejszych czasach, bywa ciężko umówić się w jednym terminie w dużym towarzystwie.

 

Ta impreza ma być znakomitą przyjemnością dla każdego, zatem istotne jest to, by jego organizację polecić osobie, której ufamy. Na ogół te zabawy organizują świadek czy też świadkowa. Jest to dobre założenie, bo na świadków również powinno się wybierać ludzi, którzy podołają temu zadaniu. Istotne jest to, aby takowa osoba nas dobrze znała oraz wiedziała jakie mamy oczekiwania co do tego wieczoru. Najgorzej jest gdy świadkowa organizuje zabawę pod siebie, nie myśląc o tym czyja to ostatnia impreza w kręgu niezamężnych. Dobrze jest więc jak tylko zobaczymy, iż organizacja nie do końca idzie po naszej myśli pogadać z organizatorem, czy świadkową i objaśnić im czego oczekujemy.

 

Należy także wyłapywać co na temat planowania tejże imprezy mówią inni jej uczestnicy. Wielokrotnie można usłyszeć znaki od znajomych, iż nie organizacja nie do końca wygląda tak jak powinno i wtedy trzeba podjąć właściwe czynności. Lepiej bowiem jest zareagować na czas niż później mieć wyrzuty sumienia, że w ogóle planowało się tą imprezę.