piątek, 02 grudzień 2022

Wejdź w nowe życie w górach

pexels pavel danilyuk 7119256Zaślubiny to jeden z wyjątkowych momentów w życiu. Stąd też każda para pragnie, aby był to szczególny dzień. Świetnym planem może być uroczystość w górach. Malownicza oprawa na długo zapisze się w pamięci małżonków oraz obecnych z nimi w tym dniu gości.

Planowanie wesela

Organizacja wesela w górskiej miejscowości to z pewnością ogromne utrudnienie logistyczne. Przede wszystkim gościom trzeba bowiem zagwarantować miejsce noclegowe. Wartą uwagi propozycją może okazać się dajmy na to hotel w Zieleńcu, który zajmuje się organizacją przyjęć na różne okazje - odwiedź stronę. Decydując się na skorzystanie z oferty tego typu kompleksu hotelowego, młodzi będą mogli liczyć na kompleksowe wsparcie w trakcie planowania uroczystości.

Ponadto trzeba też dobrze przemyśleć przewóz swój i gości, a także zatrudnić stylistkę albo na miejscu, albo gotową podjąć się zlecenia wyjazdowego. Cały trud włożony w organizację z pewnością będzie jednak zrekompensowany niezapomnianymi chwilami przeżytymi u boku tej jedynej osoby. Wesele w górskiej miejscowości to cudowne przeżycie!

Niezapomniany dzień

Ceremonia ślubna w górskim miasteczku to niezapomniane doświadczenie dla młodych i atrakcja dla gości. Bukując hotel w Zieleńcu z basenem, zagwarantujemy im wyjątkowe atrakcje i możliwość odprężenia się - sprawdź stronę hotelu. Dzięki temu będą przez długi czas wspominać tę ceremonię. Narzeczeni będą natomiast mogli złożyć przysięgę w malowniczej górskiej scenerii.

W trakcie uroczystości ślubnej goście będą mieli okazję zakosztować tradycyjnych górskich smaków i wytańczyć się przy góralskiej muzyce. Na pewno nie zabraknie im również czasu na zwiedzenie okolicy.

Wycieczka poślubna

couple g01a7b1e83 640Po weselu pora na wycieczkę poślubną. Dla wielbicieli górskich dobrodziejstw doskonałą propozycją może być Zieleniec. Hotel przy stoku jest dogodnym miejscem startowym dla wypraw na trasy górskie oraz podejmowania innych czynnych form wypoczynku.

Wspólne wieczory mogą być spędzane w hotelowym SPA bądź udając się na smaczną kolację, jaką zaserwuje restauracja w Zieleńcu. Wycieczka poślubna do górskiej miejscowości z pewnością będzie dobrą decyzją, a atutem jest w tym przypadku fakt, że wizję tę wcielić w życie można w każdym miesiącu.