wtorek, 26 wrzesień 2023

Planujesz ślub ale martwi Cię lockdown? Przeczytaj tych kilka wskazówek a wszystko się uda!

  • Kategoria: wesele
  • Opublikowano: czwartek, 25 listopad 2021 12:08
  • Super User
  • Odsłony: 246

wedding reception gcc9e4c1d0 640Otrzymaliście zaproszenie na imprezę weselną? W bieżących czasach podróż na taką imprezę nie jest już tak łatwa! Zobacz co powinno się poczynić, aby szybko i bez żadnych komplikacji przybyć na tak istotną okazję i dla Was, ale również dla młodych.

Najważniejszą rzeczą jest selekcja solidnego środka transportu. Jednym z rozwiązań jest wyjazd swoim samochodem, natomiast jeżeli go nie mamy zostaje nam autokar, lub pociąg. Przy wyborze drugiej opcji powinno się ocenić, czy jest nam zalecany test antygenowy dla podróżnych. Ma prawo się również wydarzyć tak, że dla ludzi z paszportem covidowym są zaplanowane specjalne ponadprogramowe przedziały, powinno się wtedy wybrać taką opcję, jeśli przyjęliśmy obie szczepionki. Trzeba również wiedzieć, że przy wsiadaniu pracownik ma pozwolenie by sprawdzić, czy mamy ważny test antygenowy z zaświadczeniem.

Ważnym tematem jest wybranie wyjątkowego upominku dla młodego małżeństwa. Większa część zaproszonych wybiera zakup wina lub książki a także wręczenie koperty, w takim przypadku wskazane jest zapytać co tak naprawdę będzie potrzebne młodym, choćby na przykład blender lub TV, lub jakikolwiek inny ekwipunek domowy, który w ich mieście jest ciężko osiągalny. Nie zapomnijmy natomiast, że wchodząc do niektórych sklepów trzeba mieć test antygenowy z zaświadczeniem i okazać go ochroniarzowi, który oceni, czy w budynku nie ma zbyt dużej ilości osób.

exclusive banquet gde79110ba 640Bacząc na to w jak szybkim tempie modyfikuje się suma ludzi, która ma możliwość bawić się na imprezie weselnej warto, aby wszyscy goście mieli wykonane testy antygenowe z zaświadczeniem. W razie kontroli sanepidu możecie swobodnie pokazać takowe dokumenty i nie martwić się tym, czy tak istotna impreza nie będzie przedwcześnie zakończona. Jeśli nie masz czasu na wykonanie testu w placówce to zawsze można zamówić szybkie testy antygenowe z zaświadczeniem online, takie testy sprawdzają się również świetnie dla podróżnych przed planowanym wylotem.

A na zakończenie jeczcze jedna sugestia! Jeśli twój test jest już nieważny, lub po prostu nie wystarczyło czasu na diagnozę, we wszystkich przypadkach jesteśmy w stanie skorzystać z green pass test covid online! Bacząc na to ile się czeka na wynik testu covid-19, to jest to szybka opcja, która ocali planowany wyjazd w takiej sytuacji.