niedziela, 14 sierpień 2022

Home

Menu a ślub – czyli jakie potrawy powinny być obecne na imprezie weselnej

  • Kategoria: Poradniki
  • Opublikowano: poniedziałek, 02 maj 2022 14:24
  • Super User
  • Odsłony: 45

desserts g981047b50 640Nie da się ukryć, że organizowanie wesela wymaga olbrzymiego wysiłku jak również zaangażowania. Mimo, iż z całą pewnością, jest to najpiękniejszy czas w życiu Pary Młodej, to podczas organizacji bardzo często objawia się masa zapytań i zagwozdek, począwszy od tego, kogo zaprosić, przez kolejność usadzenia, aż po wybór potraw weselnych. Wbrew pozorom, wybór pozycji do karty menu podawanej w trakcie przyjęcia weselnego nie należy do łatwych zadań. Wybierając konkretne potrawy serwowane na przyjęciu weselnym, należy wziąć pod uwagę kilka istotnych kwestii.

Czytaj więcej: Menu a ślub – czyli jakie potrawy powinny być obecne na imprezie weselnej

Zastanawiasz się, czy wypożyczenie auta na ślub jest dobrym pomysłem? Na co patrzeć, aby był to bezpieczny wybór?

wedding 1696537 1920W obliczu zniesienia obostrzeń związanych z Coroną, oferta krótkoterminowego wynajmu aut zyskała na popularności. Jednak gdy zamierzasz skorzystać z usług wypożyczalni, poczytaj czy wypożyczalnia profesjonalnie dezynfekuje pojazdy i mierzy temp. ciała wynajmujących.

Czytaj więcej: Zastanawiasz się, czy wypożyczenie auta na ślub jest dobrym pomysłem? Na co patrzeć, aby był to...

Na czym tak naprawdę opiera się praca konsultanta ślubnego?

  • Kategoria: Poradniki
  • Opublikowano: wtorek, 12 styczeń 2021 13:21
  • Super User
  • Odsłony: 254

deco 4705709 1920Do niedawna przygotowania do ślubu z udziałem fachowca, widzieliśmy głównie w kinie amerykańskim, gdzie uroczystości weselne robi się z dużym entuzjazmem i fantazją. Obecnie stało się to coraz bardziej atrakcyjnym zawodem także w naszym kraju. Czym rzeczywiście zajmuje się organizator imprez dla młodej pary? Co należy do jego obowiązków i w których kwestiach może nam ulżyć przy koordynacji tak istotnej z życiu imprezy?

Czytaj więcej: Na czym tak naprawdę opiera się praca konsultanta ślubnego?