piątek, 02 grudzień 2022

Urozmaicenie na weselu

  • Kategoria: Poradniki
  • Opublikowano: środa, 11 kwiecień 2018 09:15
  • Super User
  • Odsłony: 780

trunkiJeżeli chcemy odrobinę urozmaicić nasze wesele, to zawsze możemy pomyśleć na przykład o dodatkowych niestandardowych alkoholach. Możemy przykładowo dać naszym gościom wybór co chcą pić podczas zabawy, czy wódkę, whiskey, wino, czy może coś jeszcze innego. Taka dowolność jest raczej niespotykana więc na pewno będzie to nietypowe dla zaproszonych osób.

Natomiast jeżeli nie chcemy aż tak się wykosztowywać, bo wiadomo, że w sytuacji kiedy damy ludziom dowolność musimy być przygotowani nawet na to, że wszyscy będą pili whiskey, to możemy przygotować barek z rożnymi alkoholami. Może to być wydzielony stół, na którym ustawimy różne butelki i odpowiednie szklanki, lampki, czy też kieliszki.

Musimy natomiast pamiętać, żeby też nie mieszać za bardzo tych alkoholi, ponieważ niektórzy goście mogą chcieć popróbować wszystkiego i może się to różnie skończyć. Dlatego jeżeli chodzi o alkohol na weselu, to musimy znać pewien umiar, żeby za bardzo nie przesadzić, albo żeby ktoś z naszych bliskich nie przesadził.