wtorek, 26 wrzesień 2023

Ogródek dla gości – ważny element sali weselnej

  • Kategoria: Poradniki
  • Opublikowano: czwartek, 27 grudzień 2018 14:45
  • Super User
  • Odsłony: 1121

plener ślubnyDecydując się na salę weselną zwykle bierzemy pod uwagę takie aspekty jak jej lokalizacja, wielkość, wystrój czy serwowane jedzenie. Rzadko kiedy jednak argumentem przetargowym jest obecność, lub nie, ogródka, w którym można spędzić część czasu. To jednak całkiem ważna sprawa.

Nie da się ukryć – siedzenie przy stole i tańczenie w którymś momencie się nudzą. A nawet jeśli nie – goście mogą poczuć się zmęczeni. Wtedy taki ogródek ma zbawienny wpływ. Można chwilę odpocząć od hałasu i złapać trochę świeżego powietrza. I – co nie mniej ważne – można tam zrobić doskonałe zdjęcia. Czy to grupowe, czy z poszczególnymi członkami rodziny. Dlatego też warto zadbać, by nasza sala weselna miała odpowiedni „backyard”. Szczególnie jeśli organizujemy ślub wiosną lub latem.

 

Oczywiście taki ogródek musi być dobrze wyposażony. To jednak nietrudne w XXI wieku, kiedy do dyspozycji mamy całe mnóstwo sklepów internetowych. Możemy wybierać spośród setek produktów w praktycznie każdym zakresie cenowym. Modne są ostatnio meble technorattan, ale tak naprawdę ogranicza nas tutaj tylko wyobraźnia. Możemy zdecydować się na coś tańszego czy też na ozdoby w zupełnie innym stylu.

ślubne dekoracje

Nie wyobrażam sobie pięknego letniego ślubu na sali, która nie ma do dyspozycji ogródka. Tak naprawdę, im bardziej jest on fancy, tym lepiej. Mile widziane wszelkiego rodzaju oczka wodne czy pomosty. Wada? Chyba tylko jedna. Za salę z takim zapleczem trzeba oczywiście odpowiednio więcej zapłacić.