piątek, 02 grudzień 2022

Koszula pana młodego, bardzo istotna sprawa

  • Kategoria: Poradniki
  • Opublikowano: wtorek, 01 sierpień 2017 08:50
  • Super User
  • Odsłony: 960

koszulaW całych przygotowaniach do ślubu, najwięcej pracy ma panna młoda. Musi znaleźć odpowiednią suknię, a do niej dobrać wszystkie niezbędne dodatki takie jak buty, welon, bieliznę, biżuterię, czy inne. Jest to bardzo ważne, żeby w tym dniu wyglądała najpiękniej więc nic dziwnego, że każda kobieta tak pieczołowicie dba o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Pan młody ma zdecydowanie łatwiejsze zadanie, bo wystarczy, że kupi garnitur, koszulę i buty i na tym się kończą jego zakupy. Oczywiście u młodego wszystko też musi do siebie pasować, żeby wyglądał schludnie i przystojnie w tak ważnym dniu. W ostatnim czasie panowie też wybierają sobie wiele ciekawych dodatków, kolorowe muchy, kapelusze, szelki, skarpety we wzory i jeszcze inne.

Natomiast jest jeden bardzo ważny element stroju pana młodego, a mianowicie jego koszula. Istotne jest aby koszula kolorem pasowała do sukni, jest to bardzo ważna zasada, o której należy pamiętać. Jeżeli młoda będzie miała białą suknię, to koszula też powinna być biała, a jeśli będzie w innym kolorze to koszula musi być odpowiednio dopasowana.